Jdi na obsah Jdi na menu
 


Napište nám, těšíme se na vaše příspěvky

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Test, just a test

(cynengefl, 1. 9. 2018 4:48)

Hello. And Bye.

what site can I watch Creed II online for free that is a safe site?

(Robertnum, 27. 8. 2018 23:01)

If you are 1 of people who liked https://creed2full.com/ - Creed II full movie, this will be fantastic news for you, due to the fact the sequel to the well-known franchise will be introduced in November of this calendar year, but nowadays the first promotional photos have been exposed.

In them you can see the protagonists Michael B. Jordan (Apollo Creed II) and Sylvester Stallone (Rocky Balboa), https://creed2full.com/ - https://creed2full.com/ who are component of the film directed by Steven Caple Jr.

The film will proceed the Rocky saga, which this time will be centered on the son of Apollo Creed II and his convulsive lifestyle that usually takes put among the battle in the ring, exactly where he will search for to avenge the death of his father. A lengthy highway that will be hand in hand with Rocky Balboa.

Tessa Thompson, Florian Munteanu and the return of Dolph Lundgren as Ivan Drago are also part of the novelties it brings https://creed2full.com/ - Creed II

Adapted from the British tv https://widowsfull.com/ - Widows full movie sequence of the exact same identify, McQueen co-writes this movie with Gillian Flynn, the well known creator of 'Gone Girl' and the new accomplishment of HBO, 'Sharp Objects'. The plot revolves around a tragedy that has an effect on not only the character of Viola Davis, but also individuals of Michelle Rodriguez, Cynthia Erivo and Elizabeth Debicki.

Liam Neeson, Manuel Garcia-Rulfo, Jon Bernthal and Garret Dillahunt engage in the husbands of the four protagonists who, all through a unsuccessful armed robbery, are murdered. Following the reality, their Widows decide to conclusion the robbery not only for the cash at stake, but as a evaluate of survival.

Along the way, they will meet up with the figures of Brian Tyree Henry and Colin Farrell who, as https://widowsfull.com/ - https://widowsfull.com/ main antagonists of the movie, take middle stage in this new development. While there is no formal release day for this component of the planet, 'Widows' Will be produced in November in the United States. View the trailer here

'Widows' Marks the triumphant return of Steve McQueen to the direction right after the enormous achievement of '12 Many years of Slavery ', a film that in 2013 won the Oscar for Greatest Image. 6 several years soon after the premiere, McQueen is completely ready to return to the ring, now, hand in hand with the really
https://widowsfull.com/ - Widows movie proficient Viola Davis.

BEST software for captcha breaking!

(MashaBen, 30. 1. 2018 18:17)

Tato zpráva je zde zveřejněna pomocí programu XRumer + XEvil 4.0
XEvil 4.0 je revoluční aplikace, která může obejít téměř veškerou ochranu proti botnetu.
Captcha Rozpoznávání Google (ReCaptcha-1, ReCaptcha-2), Facebook, Yandex, VKontakte, Captcha Com a více než 8,4 milionu dalších typů!

Četl jste to - to znamená, že to funguje! ;)
Podrobnosti na oficiálních stránkách XEvil.Net, je bezplatná demo verze.


mssportovni.estranky.cz

See also:
Yandex Captcha captcha online 162

XEvil solve CAPTCHA of Google, Facebook, Yandex, VKontakte, and 8400 others!

(MashaBen, 16. 12. 2017 0:03)

Tato zpráva je zde zveřejněna pomocí programu XRumer + XEvil 4.0
XEvil 4.0 je revoluční aplikace, která může obejít téměř veškerou ochranu proti botnetu.
Captcha Rozpoznávání Google (ReCaptcha-1, ReCaptcha-2), Facebook, Yandex, VKontakte, Captcha Com a více než 8,4 milionu dalších typů!

Četl jste to - to znamená, že to funguje! ;)
Podrobnosti na oficiálních stránkách XEvil.Net, je bezplatná demo verze.

Test, just a testTest, just a test

(illidalgevy, 10. 5. 2017 12:30)

Re: Test, just a testTest, just a test

(Ředitelka mateřské školy, 7. 6. 2017 17:48)

Nevím, co tím chtěl "básník napsat"???

Poděkování

(M.Hrádková, 30. 6. 2015 19:38)

Chtěla bych poděkovat paní učitelce Janě Tholové a Jitce Frouzové za celoroční práci s dětma v modré kuličce.Udělali s nimi velký kus práce.Budeme moc rádi vzpomínat....

Poděkování

(Polendová Markéta, 25. 5. 2015 13:44)

Dobrý den,chtěla bych moc moc poděkovat paní učitelce Frouzové a paní učitelce Tholové za ochotu a vstřícnost vůči mému synovi který je dočasně pohybově omezený.A také moc poděkovat paní ředitelce Zábranské za přijetí do školky i s tímto omezením které má.Moc děkuji jste jediná školka tady ve městě ktérá mému synovi umožnila chodit do školky.Do které se moc těší a velmi rád chodí.

dotaz na stranky

(tatínek, 2. 5. 2015 7:01)

rad bych se informoval kdo se stara o stranky ,chybí zde fotky a info na každy měsíc naposledy v říjnu to je docela ostuda

Re: dotaz na stranky

(Ředitelka mateřské školy, 15. 5. 2015 10:11)

Dobrý den,
o stránky se starám já - ředitelka MŠ. Vím, že je to ostuda a neomlouvá mě, že mám málo času. Budu se snažit v tomto směru a polepším se. Moc se omlouvám.
Ředitelka MŠ.

Vánoční besídka 2014

(Svobodovi, 23. 12. 2014 17:46)

Chtěli bychom poděkovat paním učitelkám i paní ředitelce za krásné zážitky z vánoční besídky. Moc se nám to líbilo.

Děkujeme a přejeme všem příjemné prožití svátků vánočních a šťastný Nový rok 2015

krásné prázdniny

(marcela vavřinovská, 30. 6. 2014 20:39)

Chtěla bych všem zaměstnancům školky popřát krásné prázdniny..
A Vám skvělé paní učitelky z červené kuličky děkuji za vše, co jste do našich dětí nahustili za tento školní rok, jste opravdu báječné a myslím,že Honzík na Vás nikdy nezapomene:-)...

Re: krásné prázdniny

(Ředitelka mateřské školy, 2. 7. 2014 11:22)

Děkujeme moc.

Poděkování

(spokojena maminka, 15. 5. 2014 22:03)

Chtěla bych moc poděkovat za praci kterou odvádíte v zelene kuličce jsem velice ráda jak vidím jak je má dcera štastná jen škoda že už končí ale snad takto štastná bude i ve škole děkuji moc spokojena maminka

Re: Poděkování

(Ředitelka mateřské školy, 17. 5. 2014 7:48)

Děkujeme velice za Vaše poděkování a zároveň i pochvalu. Naše motto opravdu je mít ve školce šťastné a spokojené děti. A jsem velice ráda, že Vaše holčička je taková. I nás s mojí kolegyní velice mrzí, že se blíží konec školního roku. Tato třída byla a je bezvadná.

Poděkování

(Martina Hrádková, 12. 5. 2014 19:04)

Moc děkujeme za krásnou besídku v Červené kuličce ke dni matek,velké dík patří především paním učitelkám Graňákové a Dubajové,za jejich trpělivost při nacvičování s našimi dětmi.

Re: Poděkování

(Ředitelka mateřské školy, 12. 5. 2014 21:36)

Děkujeme moc. Vaše dík velice ráda vyřídím paní učitelkám.

Re: Poděkování

(Michaela Ježková, 13. 5. 2014 15:42)

I já se připojuji k poděkování :) . Besídka neměla chybu,děti byli úžasné a paní učitelky mají můj veliký obdiv :) .

Re: Re: Poděkování

(Ředitelka mateřské školy, 14. 5. 2014 11:30)

Děkujeme moc. Vše ráda vyřídím.

Poděkování

(Vavřinovská , 2. 3. 2014 18:44)

Paní ředitelko, moc děkuji za to, že jste nám ty nejmenší zlatíčka nedělila do jiných tříd a vyšla jste nám tím vstříc a celé jarní prázdniny tak s přehledem ve školce zvládli. Velký dík.


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9

následující »